ponedeljek, 8. april 2013 Brezplačno karierno svetovanje!

Vabimo vas, da se udeležite novega srečanja brezplačnega kariernega svetovanja, ki bo
11. aprila 2013, s pričetkom ob 14. uri,
na Univerzi na Primorskem Fakulteti za turistične študije - Turistica,
Obala 11a, 6320 Portorož, predavalnica 309
Z nami bodo svetovalke s podjetja Adecco HR, d.o.o. Na delavnici boste preko različnih vaj ocenili svoje potenciale ter identificirali svojo karierno pot, spoznali vlogo in pomen pridobivanja dodatnih kompetenc že v času študija ter pomembnost vključevanja v aktivnosti vseživljenjskega učenja.

Na srečanju bodo obravnavane  teme kot npr.:

• pomen poznavanja samega sebe, svojih ciljev, interesov ter osebnih značilnosti,
  • identifikacija lastnih znanj in dosežkov ter spoznavanje svojih sposobnosti, spretnosti in veščin,
  • pomen kompetenc (kompetenčni portfolio),
  • prehod iz študija v zaposlitev.

Na vašo željo bodo sledila individualna srečanja, kjer boste s svetovalcem podrobneje pregledali rezultate in pripravili akcijski načrt.

Prijave zbiramo na e-naslovu:  blanka.palcic@upr.si do zapolnitve mest.

Vabilo.