četrtek, 20. april 2023 Brezplačni spletni tečaj španščine // Free Online Spanish Course

Med 15. majem in 2. junijem 2023 se bo preko platforme Google Classroom odvil začetni tečaj španskega jezika za študente. Tečaj poteka preko samostojnega dela, udeležba je brezplačna. Po uspešno opravljenem tečaju bodo udeleženci prejeli certifikat o uspešno opravljenem začetnem tečaju španščine.

Rok prijave je 10. maj 2023. Prijave sprejemamo preko elektronskega naslova international@famnit.upr.si. V sporočilu je potrebno navesti gmail račun, saj je dostop do tečaja možen samo z aktivnim gmail računom.

***

From 15 May to 2 June 2023 Online Spanish Course for beginners will take place via Google Classroom. The course is based on individual work of participants, which will receive the Certificate upon successful completion of the course. There is no participation fee for our students.

Application deadline is 10 May 2023. In order to apply please send your gmail account at international@famnit.upr.si