sreda, 15. februar 2023 Brezplačni spletni tečaj španščine/Free Online Spanish Course

Med 13. marcem in 31. marcem 2023 se bo preko platforme Google Classroom odvil začetni tečaj španskega jezika. Udeležba je za vse študente brezplačna.

Rok prijave je 9. marec 2023. Prijave sprejemamo osebno v mednarodni pisarni in preko elektronskega naslova international@famnit.upr.si

--

From 13 March to 31 March 2023 Online Spanish Course will be held via Google Classroom. There is no participation fee for all the students.

Application deadline is 9 March 2023. In order to apply you can send us an e-mail at international@famnit.upr.si or visit us in person in International Office.