torek, 28. januar 2020 Brezplačna delavnica na temo nenasilne komunikacije

Študentka 2. letnika pedagogike Tamara Ćorković in absolventka 4. letnika socialne pedagogike Alice Štampar študente in zaposlene vabita  na brezplačno delavnico na temo nenasilne komunikacije, ki bo potekala v soboto, 8. 2. 2020 od 11.00 do 13.00.

Na delavnici bosta na kratko predstavili različne vrste komunikacije, dramski trikotnik in predvsem koncept Marshalla Roseberga (o nenasilni komunikaciji). Slednjega boste tudi preizkusili in ob tem razmišljali o lastnem načinu komunikacije.

Dogodek bo organiziran v prostorih SI HUB-a, ki je podprt s strani Sklada Finančnega mehanizma EGP in Norveškega finančnega mehanizma za zaposlovanje mladih.

Zaradi omejenosti prostora so obvezne predprijave na e-mail: alice.stampar@gmail.com. Prijave so možne do 7. 2. 2020, oziroma do zapolnitve mest.