torek, 24. februar 2015 Brezplačna delavnica: Upravljanje z dizajnom v podjetjih

Fakulteta za dizajn vas vljudno vabi, da se v soboto, 28. februarja 2015 udeležite brezplačne delavnice: Upravljanje z dizajnom v podjetjih, ki bo potekala v Hiši za dizajn management inovacije (Gerbičeva 51) v Ljubljani. Na delavnici vam bodo predstavili proces dizajn managementa kot strategijo za gospodarsko rast vsakega,  še tako majhnega podjetja. Delavnico bosta vodila predavatelja doc. Tanja Devetak in doc. dr. Jordan Berginc. Ob tej priložnosti vam bodo predstavili tudi novo študijsko smer Dizajn management, ki jo bo Fakulteta za dizajn pričela izvajati v študijskem letu 2015/2016, ogledali pa si boste lahko tudi razstavo nagrajenih projektov Design Management Europe Award.

Potrebne so predhodne prijave, in sicer do petka, 27. februarja 2015 do 11. ure na elektronski naslov referat@fd.si. Maksimalno število udeležencev na delavnici bo 20. Delavnica se bo izvajala v dveh skupinah po 10 udeležencev, trajala pa bo od 10.00 do 13.00.

Datum delavnice: sobota, 28. februar 2015
: 10.00 -13.00