sreda, 19. junij 2019 Anketni vprašalnik

Zaradi hitrega razvoja spletnih družbenih omrežij in posledično povečanega števila ur, ki jih posamezniki preživijo na spletu so strokovnjaki pričeli ugotavljati, da lahko prekomerna uporaba tovrstnih storitev vodi v zasvojenost.

Podiplomska študentka želi v svoji magistrski nalogi z naslovom Izzivi rabe informacijsko-komunikacijske tehnologije v izobraževanju: zasvojenost s spletnimi družbenimi omrežji preveriti pojavnost znakov zasvojenosti s spletnimi družbenimi omrežji med slovenskimi srednješolci in študenti.

Zato vas naproša k reševanju anketnega vprašalnika. Anketni vprašalnik je dostopen na https://www.1ka.si/a/223528.

Anketni vprašalnik je anonimen. Pridobljeni podatki bodo uporabljeni izključno za namen raziskave.

Rezultati raziskave bodo podali širši vpogled v uporabo spletnih družbenih omrežij v šolah oz. na fakultetah, kar bo prispevalo h kritični rabi in vključevanju IKT v pedagoški proces.