petek, 21. februar 2014 AIESEC vabi študente k prijavi na plačana praktična usposabljanja ali prostovoljna dela v tujini

AIESEC je globalna, nepolitična, neodvisna, izobraževalna ter neprofitna organizacija, vodena s strani študentov in mladih diplomantov. Je največja mednarodna študentska organizacija, ki omogoča mladim, da odkrijejo in razvijejo svoj vodstveni potencial za pozitiven učinek na družbo.

AIESEC študentom ponuja več različnih možnosti izkušenj v tujini. Prva in najpomembnejša dejavnost organizacije so plačane profesionalne prakse, s katerimi lahko že med študijem pridobiš praktični vpogled v delo v mednarodnem okolju. Na voljo so prakse s področja managementa, ekonomije, marketinga, financ ter informacijskih tehnologij (razvoj mobilnih aplikacij, spletnih strani, programske opreme, programiranje..). Trajajo najmanj 6 in največ 36 mesecev.

Z AIESEC-om se lahko udeležiš tudi prostovoljnih del na projektih, ki imajo pozitiven učinek na razvoj družbe, omogočajo seznanitev z globalnimi problemi in odkrivanje rešitev za le-te. Skupaj z udeleženci iz ostalih držav lahko pripomoreš k večji izobraženosti v tretjih državah, k ekološki ozaveščenosti, medkulturnemu dialogu… Prostovoljno delo v tujini traja najmanj 6 in največ 18 tednov.

Poleg zgoraj omenjenih izmenjav pa se lahko udeležiš tudi izmenjave v AIESEC-ovi entiteti v tujini, in tako razviješ in nadgradiš svoj vodstveni potencial z vodenjem mednarodnega team-a na področju izmenjav, kadrovanja, financ ali komunikacij.

Če si želiš novih izzivov, prijateljstev širom sveta, nepozabnih izkušenj v tujini, neskončno novih možnosti za odkrivanje sveta in neprecenljivih kompetenc v svojem življenjepisu, ne odlašaj in se prijavi na:

http://www.aiesec.si/internships/volunteer-abroad (prostovoljna dela)
http://www.aiesec.si/internships/work-abroad (profesionalne prakse)

Več informacij dobiš na spletni strani: www.aiesec.si, facebook.com/aieseckoper ali pa piši na: andreja.babic@aiesec.net.