četrtek, 8. oktober 2015 AIESEC Koper sprejema nove člane

AIESEC, največja mladinska mednarodna organizacija, prisotna v kar 128 državah, ki ponuja neskončno možnosti za pridobivanje izkušenj in razvijanje vodstvenega potenciala ter navezovanje poznanstev v domačen in globalnem okolju, išče nove člane.

AIESEC Koper vabi vse tiste, ki si želijo doživeti nove stvari na drugačen način, spoznavati svet ter podirati meje med različnimi kulturami, da se udeležijo informativnega srečanja Step forward, ki bo potekalo v sredo, 14.10.2015 ob 18. uri na UP FHŠ (učilnica Maestral 3).

V sklopu dogodka Step forward bodo mladim predstavili nove priložnosti, svoje izkušnje pa bodo delili tudi predstavniki in aktivni člani AIESEC organizacije.

Prijavite se lahko na njihvi spletni strani, za več informacij pa se lahko obrnete na talent@kp.aiesec.si.

Vabljeni!