četrtek, 11. februar 2021 UPgrowth Digital Marketing Agency k sodelovanju vabi kandidata / ekipo na področju Web Developmenta

V UPgrowth Digital Marketing Agency želijo k sodelovanju povabiti izbranega kandidata/ekipo, ki bi jih podprla na področju Web Developmenta na lastnih in zunanjih projektih, kar bi vključevalo naslednje kategorije:

• izdelava spletnih strani in in spletnih trgovin (Wordpress + Woocommerce),
  • support pri dnevnih tehničnih opravilih (reševanje bugov, optimizacija spletne strani, etc.),
  • skrb za integracije med spletnim mestom in zunanjimi program (računovodstvo, tracking, etc),
  • razvoj spletnih orodij za Customer tracking & custom rešitev na področju UX,
  • in druga razvoja dela, skladno z zahtevami posameznega projekta.

Medse si želijo sprejeti in vzgojiti t.i. Growth Engineer-ja, ki bi z leti obvladal back/front end in bil domač z data analytics.

Sodelovanje bi lahko zastavili v obliki prakse, pripravništva ali dela na projektih.

Zaželjeno je, da je posameznik / ekipa iz Kopra, saj skladno s potrebo delo opravljal v njihovih prostorih.

V kolikor vas sodelovanje zanima, jim pišite mail na info@upgrowth.si ali anej@upgrowth.si.