ponedeljek, 19. julij 2021 Abrantix d.o.o. - Ponudba za delo // Job offer

Senior Software Engineer C/C++ Android (f/m/x)

Abrantix je vodilno podjetje za programski inženiring na področju elektronskih plačil. Trenutno so v fazi širjenja in zato iščejo ljudi, ki bi si želeli rasti skupaj z njimi in ki bi jim pomagali oblikovati prihodnje tehnologije in inovacije. Iščejo nadarjenega in motiviranega kandidata za razširitev ekipe v Kopru. Njihov sedež se nahaja v Zürichu, Švica.

Celoten oglas si lahko preberete tukaj.

CV v angleškem jeziku lahko pošljete na jobs@abrantix.com.

********

Abrantix is a leading software engineering company in the electronic payments space. They are currently expanding and therefore looking for people who want to grow with them and help shape future technology and innovation. They are looking for a talented and motivated candidate to grow their team in Koper, Slovenia. Their head office is in Zurich, Switzerland.

You can read the full job offer here.

You can send your CV in English to jobs@abrantix.com.