sreda, 7. december 2022 6. razpis PONI - še zadnja priložnost za vključitev mentorski program za bodoče podjetnike PODJETNO NAD IZZIVE Obalno-kraška

Obalno-kraška Regionalni razvojni center s svojimi projekti spodbuja in podpira razvoj novih podjetnikov. S projektom PONI Obalno-kraška mentorsko in finančno podpiramo posameznike, ki se na podjetniško pot šele odpravljajo.

Objavljen je 6. javni razpis za vključitev udeležencev v program PONI za Obalno-kraško regijo. Rok za oddajo vloge je 20. januar 2023Izbrani udeleženci bodo z delom pričeli 1. marca 2023 na Regionalnem razvojnem centru KoperVeč o programu PONI in 6. javnem razpisu najdete na spletni strani www.rrc-kp.si.

ŽELITE RAZVITI POSLOVNO IDEJO?
Pridružite se novi ekipi PONI v mentorskem programu za bodoče podjetnike

Skoraj vsakdo ima kakšno dobro poslovno idejo, vendar nima znanja kako jo tudi dejansko spremeniti v uspešen posel. V šoli se marsičesa naučimo, a tega žal ne. Pri projektu PONI - Podjetno nad izzive pa izvemo ravno to; kako odpreti podjetje, kako z njim upravljati, na kaj moramo biti pozorni, kako svojo idejo dopolnimo, kako jo preizkusimo na trgu, kako oglašujemo, skratka, dobimo odgovore na vsa vprašanja, ki si jih postavljamo na samem začetku. Vsakemu nadobudnemu podjetniku, ki ima dobro idejo in se sprašuje kje začeti, priporočamo projekt PONI kot najboljšo odskočno desko za začetek svoje poslovne poti.

Regionalni razvojni center Koper je uredil nove co-working prostore v Kopru, kjer skupina desetih somišljenikov pili svoje ideje in preizkuša svoje podjetniške sposobnosti. Pri tem jim pomagajo mentorji in zunanji strokovnjaki, ki jim nudijo strokovno in finančno podporo. V štirih mesecih, kolikor traja program, se udeleženci zaposlijo pri Regionalnem razvojnem centru Koper in v tem času so za njih organizirana različna podjetniška usposabljanja kot so razvoj poslovne ideje, raziskava trga, marketing, javno nastopanje, finance in davki, kako ustanoviti podjetje, na voljo pa so jim tudi individualna svetovanja in mreženje s podjetniki. To ni navadno usposabljanje, je tudi življenjska šola, saj se sklepajo nove poslovne vezi in prijateljstva.

Dodatne informacije: Tina Jančar Matekovič, tina.matekovic@rrc-kp.si, 05 663 75 90

Več informacij o razpisu je objavljenih na spletnih straneh Regionalnega razvojnega centra Koper.

Več o programu PONI > TUKAJ