sreda, 6. november 2013 Novica za podiplomske študente in raziskovalce ekologije in okoljskih ved, trajnostnega razvoja in varstva narave

2014 DIANET International school, Univerza v Trstu vabi na 10 dnevno šolo z naslovom »The role of Natural Heritage for the Sustainable Development of the Danube Region«, ki bo potekala od 22.3. - 31.3 2014 v Gorici, Italija. Namenjena je podiplomskim študentom in raziskovalcem ekologije in okoljskih ved, trajnostnega razvoja in varstva narave.

Omogočena je brezplačna udeležba, nastanitev in prehrana. Udeleženci si sami krijejo stroške prevoza.

Zaineresirani kandidati pošljete izpolnjeno prijavnico skupaj z Europass življenjepisom do 26. novembra 2013 v Sektor za mednarodno sodelovanje na naslov maja.vidmar@upr.si.

Prijava mora vsebovati:

Rok za prijavo je 26. november 2013.

Besedilo razpisa,

Brošura.

Dodatne informacije:

• Sektor za mednarodno sodelovanje po e-pošti maja.vidmar@upr.si ali na tel. 05 61 17 527,