sreda, 29. februar 2012 1. mednarodni natečaj CGU

Univerza na Primorskem v okviru združenja Compostela Group of Universities (CGU) sodeluje na 1. mednarodnem video natečaju CGU - CGU 1st International Video Contest.Na tekmovanju sodelujejo univerze, ki so članice združenja Compostela Group of Universities (CGU). Gre za neprofitno mednarodno združenje, katerega cilj je krepitev sodelovanja institucij na področju visokega šolstva. V združenje je včlanjenih več kot 70 univerz iz 26 držav.

Vsaka sodelujoča univerza mora najprej objaviti INTERNI RAZPIS, zmagovalec le-tega pa se kot predstavnik domače univerze uvrsti na tekmovanje  CGU 1st International Video Contest. Skladno s tem UP objavlja razpis za udeležbo na 1. Mednarodnem video natečaju cgu (cgu 1st international video contest).Na razpsi se lahko prijavi vsak študent UP, ki želi na kreativen v svojstvenem video-posnetku predstaviti Univerzo na Primorskem in združenje Compostela Group of Universities.

Razpis je objavljen tukaj.