ponedeljek, 20. maj 2019 Zagovor doktorske disertacije študenta Safeta Penjića – Matematične znanosti

Safet Penjić, študent doktorskega študijskega programa Matematične znanosti na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT), bo zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom On the Terwilliger Algebra of Bipartite Distance-regular graphs (O Terwilligerjevi algebri dvodelnih razdaljno-regularnih grafov), pod mentorstvom prof. dr. Štefka Miklaviča.

Zagovor bo potekal v sredo, 29. maja 2019 ob 14. uri v FAMNIT-MP1 na UP FAMNIT, Glagoljaška ulica 8, 6000 Koper (1. nadstropje).

Doktorska disertacija bo javnosti na vpogled v knjižnici UP FAMNIT.