ponedeljek, 20. avgust 2018 Zagovor doktorske disertacije študentke Nastje Cepak

Nastja Cepak, študentka doktorskega študentka doktorskega študijskega programa Matematične znanosti na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT), bo zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom On bent functions lying outside the completed Maiorana-McFarland class and permutations via translators, pod mentorstvom prof. dr. Enesa Pasalica in somentorstvom doc. dr. Ademirja Hujdurovića.

Zagovor bo potekal v petek, 24. avgusta 2018 ob 11. uri v Veliki predavalnici  na UP FAMNIT, Glagoljaška ulica 8, 6000 Koper (1. nadstropje).

Doktorska disertacija bo javnosti na vpogled od jutri, 21.8.2018, dalje v knjižnici UP FAMNIT.