torek, 14. februar 2023 Zagovor doktorske disertacije študenta Jake Gašperja Pečnika

Jaka Gašper Pečnik, študent doktorskega študijskega programa Obnovljivi materiali za zdrava grajena okolja na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT), bo zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Advanced Adhesive Applications for Timber Construction Elements, pod mentorstvom izr. prof. dr. Matthewa Schwarzkopfa in somentorstvom dr. Vaclava Sebere.

Zagovor bo potekal v četrtek, 16. 2. 2023 ob 10. uri na InnoRenew CoE (Livade 6a, 6310 Izola) v predavanici Sequoia.

Doktorska disertacija bo javnosti na vpogled v knjižnici UP FAMNIT v prihodnjih dneh.