sreda, 23. december 2020 Zagovor doktorske disertacije študenta Jamolbeka Mattieva

Jamolbek Mattiev, študent doktorskega študijskega programa Računalništvo in informatika na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT), bo zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Clustering Class Association Rules to form a Meaningful and Accurate Classifier (Uporaba razvrščanja v skupine na klasifikacijskih asociacijskih pravilih za tvorbo smiselnih in natančnih klasifikatorjev), pod mentorstvom doc. dr. Branka Kavška in somentorstvom izr. prof. dr. Jerneja Vičiča.

Zagovor bo potekal v ponedeljek, 28. 12. 2020 ob 11. uri preko IKT orodja ZOOM na povezavi:

Doktorska disertacija je javnosti na vpogled v knjižnici UP FAMNIT, in sicer po predhodni najavi. Vpogled se izvaja v skladu z vsemi navodili Univerze na Primorskem v času veljavnih ukrepov proti širjenju bolezni COVID-19 ter v skladu z vsemi navodili in priporočili NIJZ za preprečevanje okužbe z virusom COVID-19 (SARS-CoV-2).