sreda, 16. december 2020 Zagovor doktorske disertacije študenta Micaela Alexija Toleda Roya

Micael Alexi Toledo Roy, študent doktorskega študijskega programa Matematične znanosti na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT), bo zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Kubični vozliščno tranzitivni grafi, ki premorejo avtomorfizem z majhnim številom orbit (Cubic vertex-transitive graphs having an automorphism with few orbits), pod mentorstvom prof. dr. Primoža Potočnika in somentorstvom izr. prof. dr. Ademirja Hujdurovića.

Zagovor bo potekal v torek, 22. decembra 2020 ob 16. uri preko IKT orodja ZOOM na povezavi:

Passcode: 333811

Doktorska disertacija je javnosti na vpogled v knjižnici UP FAMNIT, in sicer po predhodni najavi. Vpogled se izvaja v skladu z vsemi navodili Univerze na Primorskem v času veljavnih ukrepov proti širjenju bolezni COVID-19 ter v skladu z vsemi navodili in priporočili NIJZ za preprečevanje okužbe z virusom COVID-19 (SARS-CoV-2).