sreda, 23. april 2014 Zagovor doktorske disertacije študenta doktorskega študijskega programa 3. stopnje Aplikativna kineziologija Mateja Plevnika

Matej Plevnik, študent doktorskega študijskega programa 3. stopnje Aplikativna kineziologija na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) in mladi raziskovalec na UP Znanstveno raziskovalno središče (UP ZRS), bo zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Dejavniki izvedbe elementarnega gibalnega vzorca plezanja v zgodnjem otroštvu, pod mentorstvom prof. dr. Rada Pišota in somentorstvom prof. dr. Branka Škofa.

Zagovor bo potekal v ponedeljek, 5. 5. 2014 ob 16:00 v predavalnici AMF1 na Srednji tehniški šoli Koper (Šmarska cesta 4, Koper).

Doktorska disertacija je javnosti na vpogled v Referat za študente Aplikativne kineziologije (Srednja tehniška šola Koper, Šmarska cesta 4, Koper).