četrtek, 18. maj 2023 Vpogled v volilni imenik za zaposlene na UP

Obveščamo vas, da je skladno z Rokovnikom volilnih opravil možen VPOGLED V VOLILNE IMENIKE.

Vpogled v volilne imenike bo možen od četrtka, 18. 5. 2023 od 8. ure, do petka, 19. 5. 2023 do 12. ure za:
• volivce iz vrst visokošolskih učiteljev, znanstvenih delavcev, asistentov z raziskovalnim nazivom in visokošolskih sodelavcev in
• volivce iz vrst drugih delavcev,
ki imajo na UP sklenjeno pogodbo o zaposlitvi za najmanj četrtinski delovni čas (25% in več).

Vpogled bo možen v Pravni in kadrovski službi rektorata UP (3. nadstropje, pisarna št. 13), Titov trg 4, Koper.
Sodelavke v kadrovski službi imajo pravico vprašati za osebni dokument zaposlenega, ki želi v pogled v volilni imenik.

Vsak volilni upravičenec lahko dobi vpogled v volilni imenik izključno zase.
Zaradi varstva osebnih podatkov ni dovoljeno vpogledati ali pridobivati podatke o drugih zaposlenih.