ponedeljek, 1. oktober 2012 Vpis na dodiplomski študij 2012/13 – prosta mesta v tretjem prijavnem roku (1.-5.10.2012)

UP FAMNIT razpisuje v tretjem prijavnem roku, ki traja od 1. do 5.10.2012, vpisna mesta na naslednjih univerzitetnih študijskih programih 1. stopnje:

- 37 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Matematika,

- 22 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Matematika v ekonomiji in financah,

- 22 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Računalništvo in informatikav

- 27 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Bioinformatika,

- 9 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Biodiverziteta,

- 26 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Sredozemsko kmetijstvo,

- 2 vpisni mesti za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Biopsihologija.

Vpisna mesta za študijski program Aplikativna kineziologija so bila zapolnjena v prvem roku prijavno-sprejemnega postopka.

Kandidati za vpis morajo izpolnjevati pogoje za vpis, skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2012/2013 (Objave MVZT z dne 31.1.2012).

Prijavo za vpis z dokumentacijo (overjene fotokopije zaključnih srednješolskih spričeval (pojasnilo: če ste opravili splošno maturo, nam pošljite Spričevalo o splošni maturi in Obvestilo o uspehu pri splošni maturi; če ste opravili poklicno maturo, nam pošljite Spričevalo o poklicni maturi, Obvestilo o uspehu pri poklicni maturi in Obvestilo o uspehu pri splošni maturi - opravljen dodatni maturitetni predmet) in spričeval 3. in 4. letnika) oddajo kandidati do vključno 5.10.2012 do 15. ure v Referat za študente UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper oz. pošljejo na naslov: Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper (Vpis – tretji rok), Glagoljaška 8, 6000 Koper.

Če bo prijavljenih več kandidatov kot je razpisanih vpisnih mest, bo izveden izbirni postopek skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2012/2013.

Vsi prijavljeni kandidati bodo po pošti prejeli sklep o rezultatu izbirnega postopka, sprejeti kandidati pa tudi vabilo k vpisu. Vpis sprejetih kandidatov bo potekal do 12.10.2012, in sicer elektronsko (prek interneta).

Kandidati za vpis lahko več informacij dobite v Referatu za študente UP FAMNIT (05 611 75 75, referat@famnit.upr.si).