petek, 10. december 2010 Volitve v Upravni odbor UP: razglas z listo kandidatov za izvolitev nadomestnega člana UO UP

Obveščamo vas, da je UP objavila razglas z listo kandidatov za izvolitev nadomestnega člana Upravnega odbora UP iz vrst kandidatov, ki opravljajo visokošolsko ali znanstveno-raziskovalno dejavnost.

KANDIDATI so:
1. izr. prof. dr. Andrej Bertoncelj (UP FM)
2. viš. znan. sod. Mateja Sedmak (UP ZRS)
3. doc. dr. Janez Žibert (UP FAMNIT in UP PINT)
4. viš. pred. dr. Boštjan Žvanut (UP VŠZI)

IZVEDBA VOLITEV
Za izvedbo volitev bodo odprti dve volišči - volišče št. 1 v Kopru (v prostorih Armerije, Titov trg 4) in volišče št. 2 v Portorožu (v prostorih UP FTŠ - Turistice, Obala 11a). Volilni upravičenci UP FAMNIT in UP PINT volijo na volišču št. 1 v Kopru.

REDNE VOLITVE bodo v torek, 21.12.2010 od 9:00 - 16:00 na voliščih št. 1 in 2.
PREDČASNE VOLITVE bodo v četrtek, 16.12.2010 od 9:00 - 12:00 na volišču št. 1.

VOLILNI UPRAVIČENCI
Pravico voliti predstavnike univerze iz vrst delavcev, ki opravljajo visokošolsko ali znanstveno dejavnost, imajo visokošolski učitelji, znanstveni delavci ter visokošolski in raziskovalni sodelavci, ki so zaposleni na univerzi in so veljavno izvoljeni v naziv visokošolskega učitelja, znanstvenega delavca ter visokošolskega in raziskovalnega sodelavca.

Informacije volilne komisije
Razglas z listo kandidatov