četrtek, 14. november 2019 Volitve dekana UP FAMNIT – REZULTATI VOLITEV

Obveščamo vas, da je Volilna komisija zaključila svoje delo in v svojem zaključnem poročilu ugotavlja, da je bila volilna udeležba po posameznih skupinah volivcev različna, in sicer:

• med visokošolskimi učitelji in raziskovalci 73 %,
  • med študenti 9 %,
  • med drugimi zaposlenimi pa 86 %.

Skupaj se je volitev udeležilo 162 volilnih upravičencev.

Svoj glas je za izr. prof. dr. Ademirja Hujdurovića oddalo 152 volilnih upravičencev, kar predstavlja 57 od skupaj 100 točk.

Ker je bil izr. prof. dr. Ademir Hujdurović edini kandidat, je s tem dobil več kot 50% od skupaj 57 veljavnih točk in je zato zmagal na volitvah za dekana UP FAMNIT.

Ugotovitveni sklep o rezultatih volitev bo sprejel Senat UP FAMNIT na redni seji dne 18. 11. 2019 ter hkrati predlagal rektorju imenovanje izr. prof. dr. Ademirja Hujdurovića za dekana UP FAMNIT za naslednje mandatno obdobje (23. 11. 2019 – 22. 11. 2023).

Novemu dekanu ISKRENO ČESTITAMO in mu želimo uspešno vodenje fakultete ter veliko prijetnih in zanimivih izzivov na tej poti.