ponedeljek, 29. januar 2018 Veliko zanimanje za UP FAMNIT na 10. Informativi

V petek, 26., in soboto 27. januarja se je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani odvila še ena uspešna Informativa – največjega slovenskega sejma izobraževanja in poklicev, ki je letos praznovala tudi svojo 10. izvedbo. Razstavni prostor Univerze na Primorskem je obiskalo veliko število dijakov in njihovih staršev, katerim so študenti Famnita predstavili študijske programe in ostalo dogajanje na naši fakulteti.

Istočasno so okoli stojnic potekale interaktivne delavnice, ki so jih vodili naši študenti in predavatelji, v predavalnici UP pa smo lahko prisluhnili predavanju doc. dr. Kristijana Muska Lešnika, na katerem je predstavil pozitivno psihologijo, ki jo kot prvi v Sloveniji razvijamo v Centru za pozitivno psihologijo UP FAMNIT.

Čestitke vsem študentom in zaposlenim za odlično opravljeno delo, s katerim so tudi letos pritegnili res veliko število potencialnih novih brucev in ostalih radovednežev!

Oglejte si fotogalerijo dogajanja na razstavnem prostoru UP!