četrtek, 23. april 2015 Vabilo na predavanje dr. Keitha Tudorja

Oddelek za psihologijo (Univerza na Primorskem, UP FAMNIT) vas vabi na predavanje dr. Keitha Tudorja iz Nove Zelandije o humanistični psihoterapiji. Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku.

Predavanje bo potekalo
v ponedeljek,  4. maja 2015 ob 14:00
v veliki predavalnici na fakulteti UP FAMNIT v Kopru.

O predavatelju:
Dr. Keith Tudor je izredni profesor  na Aucklandski univerzi za tehnologijo (Aotearoa, Nova Zelandija), kjer  je  tudi  vodja  Oddelka  za psihoterapijo  in  svetovanje.  Je  certificiran  transakcijsko  analitični psihoterapevt,  član  novozelandskega  združenja  psihoterapevtov  in  ima zasebno  prakso  na Zahodnem Aucklandu. Dr. Keith Tudor je tudi urednik zbirke »Advancing Theory in Therapy«  (Routledge), urednik revije »Psychotherapy  and  Politics International«  in  sourednik  revije  »Ata:  Journal  of  Psychotherapy Aotearoa New Zealand«. Je avtor in urednik več kot 250 publikacij, vključno trinajst knjig,  med katerimi je  tema  njegove  najnovejše  »Co-Creative Transactional  Analysis« (Karnac,  2015).  Je  izkušen supervizor in je napisal več prispevkov o teoriji in praksi supervizije.

Vljudno vabljeni.