petek, 15. januar 2016 Vabljeni na tretje predavanje Famnitovih bioloških večerov 2015/16

3. PREDAVANJE FAMNITOVIH BIOLOŠKIH VEČEROV

Na tretjem predavanju z naslovom "Biologija in ekologija kačjih pastirjev", ki bo potekalo

v torek, 19. januarja 2016, ob 19. uri,

v Veliki predavalnici UP FAMNIT (Glagoljaška 8,  Koper),

bo Costanza Uboni predstavila kačje pastirje – njihovo evolucijo, življenjski krog in njihovo morfologijo, osredotočila pa se bo še na nekatere. Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku.

O predavateljici: Costanza Uboni je doktorska študentka na Univerzi v Trstu. Raziskovalno se ukvarja s kačjimi pastirji, trenutno pa v okviru svoje doktorske naloge raziskuje hrošče, in sicer povezavo med hrošči in invazivnimi tujerodnimi rastlinami.

Več informacij o bioloških večerih najdete TUKAJ.