torek, 28. maj 2013 Vabljeni na predavanje Famnitovih bioloških večerov z naslovom "Monitoring biodiversity using volunteers? A lizard experience from NE Spain"

Vabimo vas na osmo predavanje v sklopu Famnitovih bioloških večerov, ki bo v sredo, 29.5.2013 ob 19. uri v Veliki predavalnici UP FAMNIT, v Kopru na Glagoljaški ulici 8.

Predavanje z naslovom "Monitoring biodiversity using volunteers? A lizard experience from NE Spain" bo imel španski herpetolog dr. Miguel A. Carretero.

Kratka vsebina predavanja:
Predavatelj bo predstavil rezultate sedemletnega monitoringa populacije kuščaric vrst Acanthodactulus erythrurus, Psammodromus algirus in Podarcis liolepis, ki so ga izučeni prostovoljci opravljali na španski plaži “Els Muntanyans”.

Več informacij o predavanju je v priponki!

Udeležba na predavanju je zelo priporočljiva!