torek, 21. maj 2013 Vabljeni na predavanje Famnitovih bioloških večerov z naslovom "Geotehnične razmere v pristanišču Koper"

Vabimo vas na sedmo predavanje v sklopu Famnitovih bioloških večerov, ki bo v sredo, 22.5.2013 ob 19.30 v Veliki predavalnici UP FAMNIT, v Kopru na Glagoljaški ulici 8.

Predavanje z naslovom "Geotehnične razmere v pristanišču Koper" bo imel dr. Janko Logar.

Tokratno predavanje v okviru bioloških večerov je nekoliko drugačno in vezano na geomehanske razmere. Predavanje bo zanimivo predvsem za poslušalce, ki jih zanima, kako je nastalo okolje, na katerem danes prebivajo in delajo ljudje v Kopru in njegovi luki.

Vabljeni!