torek, 26. marec 2013 Vabljeni na delavnico ‘Molecular Advances in Environmental Microbiology & Microbial Ecology’

UP FAMNIT organizira dvodnevno delavnico v okviru predmeta Okoljska mikrobiologija na magistrskem študiju Varstvo narave z naslovom ‘Molecular Advances in Environmental Microbiology & Microbial Ecology’.  Na delavnici, ki bo potekala 28.3. in 29. 3. 2013, bo predaval gostujoči predavatelj dr. Alex J. Dumbrell z Oddelka za biologijo Univerze v Essexu, VB. Več o predavatelju lahko najdete na http://www.essex.ac.uk/bs/staff/profile.aspx?ID=2130.
Predavanja bodo v predavalnici na UP ZRS, Garibaldijeva 1 v Kopru.

URNIK PREDAVANJ: Molecular Advances in Environmental Microbiology and Microbial Ecology (time-table)

Vabljeni!

Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija  se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov za obdobje 2007 – 2013, razvojne prioritete 3: “Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja”; prednostne usmeritve 3.3 “Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva”.