torek, 27. september 2016 Vabljeni na Dan odprtih vrat Purissime

Kmetijska zadruga Agraria vabi na Dan odprtih vrat Purissime, ki bo v soboto, 1. oktobra 2016, od 9. ure dalje.

Center za razvoj obalnega kmetijstva Purissima se nahaja na Spodnjih Škofijah. Gre za novo in uspešno zgodbo sodelovanja med stroko in znanostjo, ki je že obrodila bogate sadove.
Center je namenjen vsem – vrtičkarjem, profesionalnim pridelovalcem in mladim, ki se kmetovanja šele učijo. Univerza na Primorskem in KZ Agraria pa sta v njem našla nove možnosti sodelovanja na področju razvijanja novih tehnologij pridelave, izobraževanja in znanstveno raziskovalnega dela z namenom pospeševanja in razvoja kmetijske stroke.

Študenti Sredozemskega kmetijstva Purissimo zelo dobro poznajo, saj v njej svoja teoretična znanja prenašajo v prakso.

Vabljeni torej na čudovit istrski grič, da skupaj preživimo topel jesenski dan v naravi!