ponedeljek, 23. junij 2014 Vabilo na zagovor doktorske disertacije študenta Sameda Bajrića

Samed Bajrić, študent doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematične znanosti na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT), bo zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom O nekaterih konstrukcijah kriptografsko pomembnih Boolovih funkcij (On Certain Construction Methods of Cryptographically Significant Boolean Functions), pod mentorstvom izr. prof. dr. Enesa Pasalica in somentorstvom doc. dr. Marka Orla.

Zagovor bo potekal v torek, 1.7.2014 ob 17:00 v Hotelu Planja na Rogli v okviru Poletne šole iz diskretne matematike za doktorske študente.

Doktorska disertacija je javnosti na vpogled v knjižnici UP FAMNIT.