torek, 20. september 2016 Vabilo na zagovor doktorske disertacije študentke Ive Šklempe Kokić

Iva Šklempe Kokić, študentka doktorskega študijskega programa 3. stopnje Aplikativna kineziologija na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) bo zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom The impact of structured aerobic and resistance exercise on the course and outcome of gestational diabetes mellitus (Vpliv strukturirane aerobne vadbe in vadbe moči na potek in izid nosečniške sladkorne bolezni), pod mentorstvom prof. dr. Rada Pišota in somentorstvom prof. dr. Marine Ivanišević.

Zagovor bo potekal ponedeljek, 26. 9. 2016, ob 15:00 v prostorih Kampusa Livade (Livade 6, Izola, 3. nadstropje).

Doktorska disertacija je javnosti na vpogled v Referatu za študente Aplikativne kineziologije (Kampus Livade, Livade 6, Izola, 3. nadstropje).