četrtek, 28. maj 2015 Vabilo na zagovor doktorske disertacije študentke Katje Koren

Katja Koren, študentka doktorskega študijskega programa 3. stopnje Aplikativna kineziologija na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) in mlada raziskovalka na UP Znanstveno raziskovalno središče (UP ZRS), bo zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom Biomehanske in geometrijske prilagoditve skeletne mišice in njenih vlaken na 14-dnevno horizontalno ležanje in aktivno rehabilitacijo pri starejših preiskovancih, pod mentorstvom izr. prof. dr. Boštjana Šimuniča.

Zagovor bo potekal petek, 5. 6. 2015, ob 16:00 v predavalnici AMF1 na Srednji tehniški šoli Koper (Šmarska cesta 4, Koper).

Doktorska disertacija je javnosti na vpogled v Referatu za študente Aplikativne kineziologije (Srednja tehniška šola Koper, Šmarska cesta 4, Koper).