sreda, 3. december 2014 Vabilo na zagovor doktorske disertacije študenta Alexandra Vasilyeva

Alexander Vasilyev, študent doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematične znanosti na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT), bo zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom O Jadranskih indeksih, spektralnih lastnostih Jadranskih matrik in programska oprema za topološke deskriptorje (On Adriatic Indices, Spectral Properties of Adriatic Matrices and Software for Topological Descriptors), pod mentorstvom prof. dr. Dragana Stevanovića.

Zagovor bo potekal v ponedeljek, 15.12.2014 ob 10:00 v Mali predavalnici 1 (FAMNIT-MP1, Glagoljaška 8, Koper).

Doktorska disertacija je javnosti na vpogled v knjižnici UP FAMNIT.