sreda, 18. februar 2015 Vabilo na srečanje študentov z ameriškim veleposlanikom, Nj. Eks. Brentom Robertom Hartleyem

Z velikim veseljem obveščamo študente, da bo našo univerzo v četrtek, 19. februarja 2015, obiskal ameriški veleposlanik v Sloveniji, Nj. Eks. Brent Robert Hartley, ki je izrazil željo, da bi se sestal s študenti Univerze na Primorskem.

Srečanje bo potekalo od 11:15 do 12. ure v Veliki predavalnici UP FAMNIT (FAMNIT-VP).

Veleposlanik bo spregovoril o svojem dosedanjem delu kariernega diplomata ter o svojih prvih vtisih bivanja v Sloveniji. Po predstavitvi bo potekala diskusija, v kateri boste veleposlaniku postavljali svoja vprašanja.

Zaradi organizacije obiska vas vljudno prosimo, da svojo prisotnost potrdite do 18.2.2015 do 15. ure na naslov: Mirella.Baruca@upr.si.