ponedeljek, 5. oktober 2009 BOVLING ZA VSE ŠTUDENTE IN ZAPOSLENE FAMNITA - VABILO

Kot smo vas obvestili že na prvi šolski dan, UP FAMNIT organizira:

spoznavno srečanje, namenjeno brucom, obstoječim dodiplomskim in podiplomskim študentom ter zaposlenim fakultete.

Srečanje bo potekalo naslednji ponedeljek, 12. 10. 2009, v klubu Adria Bowling v Ankaranu.

Zbor bo ob 17.30 v prostorih kluba v Ankaranu. Za študente in zaposlene brez lastnega prevoza bo ob 17.00 organiziran avtobusni prevoz iz Kopra (zbirno mesto je na potniškem terminalu pod fakulteto) do kluba ter v večernih urah nazaj do Kopra.

Obveznosti na fakulteti (vaje in predavanja) po 17. uri ODPADEJO.

Dobrodošlico vam bodo izrekli dekan fakultete, koordinatorji ter predstavniki študentov, sledilo pa bo 4-urno druženje mešanih ekip (študentov skupaj s predavatelji) na bovlingu. Za hrano in pijačo bo poskrbljeno!

Za udeležbo so obvezne prijave, ki jih bomo do petka do 12. ure zbirali v prijavnem obrazcu tule (klikni).