ponedeljek, 30. marec 2009 Seminar za matematične in računalniške znanosti MARA

V ponedeljek, 30.3.2009, je ob 16. uri v mali predavalnici Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper  v okviru skupnega SEMINARJA ZA MATEMATICNE IN RAČUNALNIŠKE ZNANOSTI Oddelka za matematiko in računalništvo UP FAMNIT, Oddelka za matematiko in računalništvo UP PINT, Oddelka za matematiko in računalništvo UP PEF ter Oddelkov za matematiko in teoretično računalništvo IMFM potekalo naslednje predavanje:

17:00 -- 18:00

Mary Servatius

Title: Isomorphic Cayley Graphs on Nonisomorphic Groups

Abstract:

We will show when it is possible for two Cayley Graphs on different abelian groups of prime power order to be isomorphic. This seminar is based on an article by Joy Morris.

Spremljajte objave za naslednja predavanja v okvirju seminarja MARA!