sreda, 18. september 2013 Vabilo na predstavitev spletnega portala Novega ornitološkega atlasa gnezdilk

Vabljeni na predavanje z naslovom »Predstavitev spletnega portala Novega ornitološkega atlasa gnezdilk (NOAGS)«, ki bo v torek, 24. septembra 2013, ob 18.00 uri, v Mali predavalnici na UP FAMNIT.

Na predavanju nam bo Tomaž Mihelič predstavil spletni portal ornitološkega atlasa gnezdilk Slovenije, njegovo delovanje in razvoj.

Predavanje je primerno tako za laike kot za izkušene ornitologe, saj bo predstavitev delovanja podkrepljena s konkretnimi primeri, prvimi rezultati obdelave podatkov, zbranih pri popisih za Novi ornitološki atlas gnezdilk.

Več si lahko preberete na spletni strani: www.ptice.si