ponedeljek, 29. december 2014 Vabilo na predavanje dr. Dagmar Radin: Zdravstvena politika

Vabljeni na predavanje izredne profesorice dr. Dagmar Radin, ki bo potekalo v ponedeljek, 12.1.2015 od 13:00 do 14:30 v predavalnici DŠD-2-MP2 (Dijaški dom Koper, Cankarjeva 5), na temo zdravstvene politike v okviru predmeta Javnozdravstvene intervencije: izbrana poglavja.

O predavateljici:

Dr. Dagmar Radin je politologinja, ki je svoje znanje pridobivala in nadgrajevala v ZDA. Po 15-ih letih se je vrnila na Hrvaško, kjer je sedaj zaposlena kot izredna profesorica na Univerzi v Zagrebu na Oddelku za javno politiko, management in razvoj. Dr. Dagmar Rodin je doktorirala iz političnih ved na Teksaški univerzi (University of North Texas). Kot izredna profesorica in raziskovalka je bila zaposlena na Univerzi v Missisipiju (Missisipi State University). Svoje znanje pa od leta 2009 predaja študentom Univerze v Zagrebu. Njeno raziskovalno delo je usmerjeno predvsem na področje zdravstvenih politik, korupcije zdravstva, zdravstvenih reform, ekonomski in politični razvoj, centralna in vzhodna Evropa.