torek, 17. junij 2014 Vabilo na predavanje prof. Marka L. Latasha: "Towards physics of human movement"

Vabimo vas na predavanje mednarodne znanstveno-raziskovalne avtoritete na področju živčno-mišičnega upravljanja človekovega gibanja, ki ga bo izvedel Prof. Mark L. Latash (Penn State University, USA). Več o predavatelju si lahko preberete tukaj.

Predavanje bo potekalo v torek 24.6.2014 ob 12:00 na Nevrološki kliniki UKC-Ljubljana (Zaloška 2: klet, seminar). 45-minutnemu predavanju bo sledila 15-minutna razprava.

Predavanje so-organizirata Nevrološka klinika UKC Ljubljana in Inštitut Andrej Marušič Univerze na Primorskem. Udeležba je brezplačna.