ponedeljek, 12. marec 2012 Vabilo na predavanje doc. dr. Bojana Lazarja "Morske želve: tihi pomorščaki Jadranskega morja" (12.3.2012, 17:00)

V sklopu prireditev, ki se bodo zvrstile v Tednu Univerze na Primorskem (12. marec - 16. marec 2012), bo v ponedeljek, 12. marca 2012 ob 17. uri doc. dr. Bojan Lazar izvedel predavanje z naslovom Morske želve: tihi pomorščaki Jadranskega morja/Sea Turtles: Silent Mariners of the Adriatic.

Predavanje bo vključevalo predstavitev globalne ogroženosti morskih želv ter njihovo biologijo in zaščito v Jadranu kot enem od najpomembnejših habitatov v Sredozemlju.

Predavanje bo v slovenščini. Potekalo bo v Veliki predavalnici UP FAMNIT (Glagoljaška 8, I. nadstropje).