četrtek, 7. maj 2009 Vabilo na predavanje (11. maj ob 17.30): Moderen inovacijski proces v produkcijskem sistemu, prof. dr. Jože Duhovnik

Vabimo vas na predavanje na prof. dr. Jožeta Duhovnika. Predstavljen bo moderen inovacijski proces v produkcijskem sistemu. Poseben poudarek bo na IT-tehnologijah, ki pomembno pripomorejo k povečani kreativnosti. Opisana bo razlika med sistematičnim in radikalnim inovativnim procesom. Predstavljen bo model takega procesa na neposrednem industrijskem izdelku.

Predavanje bo v ponedeljek, 11. 5. 2009 ob 17.30 v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper (predavalnici Pošta).

Vabljeni!