ponedeljek, 3. september 2012 Vabilo na mednarodno konferenco "Combinatorial Algorithms in Bioinformatics"

Combinatorial Algorithms in Bioinformatics

Workshop - September 13, 2012 - Koper (Slovenia)

V četrtek, 13. septembra 2012, bo v prostorih UP FAMNIT potekala mednarodna konferenca z naslovom Combinatorial Algorithms in Bioinformatics.

Namen mednarodne konference je ponuditi priložnost raziskovalcem na področju uporabe kombinatoričnih algoritmov v bioinformatiki in sorodnih področjih, da predstavijo svoje najnovejše rezultate.

Vabimo vse zainteresirane, da se konference udeležijo v četrtek, 13. septembra, od 9.00 ure do 18.00 ure v Veliki predavalnici UP FAMNIT. Zaradi lažje organizacije prosimo, da se prijavite na mail (martin.milanic@upr.si) do petka 7. septembra 2012.

Predviden program.

Vljudno vabljeni.