ponedeljek, 13. oktober 2014 Vabilo na Jesensko Čisto desetko

Študentska organizacija Univerze na Primorskem in Univerzitetna športna zveza Primorske vse zaposlene in študente Univerze na Primorskem vabita na Jesensko Čisto desetko, ki bo potekala v sredo, 15. oktobra 2014, s pričetkom ob 9. uri, v Areni Bonifika.

Jesenska Čista desetka je športno-zabavno srečanje študentov, profesorjev ter drugih zaposlenih na Univerzi na Primorskem ob začetku študijskega leta. Gre za tekmovanje, ki spodbuja športno dejavnost in druženje. Tekmovanjem v različnih disciplinah se lahko pridružijo tudi ekipe profesorjev in drugih zaposlenih na Univerzi na Primorskem. Sodelovanje na športnih disciplinah je brezplačno.

Prijave ekip bodo potekale v sredo, 15. oktobra 2014 med 8. in 9. uro na infotočki v Areni Bonifika.

Vljudno vabljeni.