četrtek, 21. maj 2015 Vabilo na delavnico »COMPETE course on academic research skills«

UP Fakulteta za management vabi na delavnico »COMPETE course on academic research skills«, ki bo potekala v okviru projekta »COMPETE - International comparisons of product supply chains in the agro-food sectors: determinants of their competitivness and performance on EU and international markets«.

Delavnica bo potekala
v sredo, 27. maja 2015,
od 9. do 17. ure,
na UP Fakulteti za management Koper (Trg Brolo 12, drugo nadstropje).

Delavnica je namenjena mladim raziskovalcem (MR), mlajšim raziskovalcem, doktorskim študentom in drugim zainteresiranim. Potekala bo v angleškem jeziku, kotizacije ni.

Delavnica je brezplačna, potrebna pa je predhodna prijava preko spletnega obrazca najkasneje do 24. maja 2015.

Vljudno vabljeni.