ponedeljek, 21. maj 2018 Vabilo na predavanje dr. Mateja Černigoja, univ. dipl. psih. "Anatomija prepira"

Društvo študentov Biopsihologije
vabi na naslednji homeorestični dogodek,

ki bo v sredo, 23. maja, ob 19.00
v študijski sobi v Galebu (Kettejeva 1) v Kopru.

V mesecu maju nadaljujemo s temo kritičnega izražanja na konstruktiven način in pri tem nam bo pomagal doktor socialne psihologije Matej ČERNIGOJ, univ. dipl. psih.

Njegovo predavanje nosi naslov Anatomija prepira. Prikazal nam bo, kako nam težnja po skupni resničnosti, ki je toliko močnejša, kolikor pomembnejši nam je odnos, preprečuje pristnost v odnosu in v končni fazi vodi točno do svojega nasprotja: razpada skupne resničnosti. Na podlagi tega bo tudi podal razmišljanje o konstruktivnih možnostih izhoda iz tega paradoksa.

Vabljeni!