petek, 30. januar 2015 Na UP FAMNIT je v januarju gostoval prof. dr. Stephen Wilson z Northern Arizona University

V januarju je na UP FAMNIT gostoval prof. dr. Stephen Wilson z Northern Arizona University v ZDA. Profesor Stephen Wilson velja za svetovno znanega strokovnjaka na področju algebraične teorije grafov  ter na področju klasifikacij nizkovalentnih grafov z visoko stopnjo simetrije. V času gostovanja je predaval na seminarjih v sklopu doktorskega študijskega programa Matematične znanosti. Njegovo gostovanje je bilo financirano v okviru projekta UP IN SVET - mednarodna vpetost Univerze na Primorskem.