petek, 25. oktober 2013 Uvodne delavnice za bruce

Za lažji vstop v samostojno študijsko in raziskovalno delo so v sredo, 23. oktobra in četrtek, 24. oktobra tudi letos potekale uvodne delavnice za študente prvih letnikov dodiplomskih študijskih programov v sklopu Uvodnih delavnic za bruce, kjer so bile predstavljene uporabne informacije s področja študija, od seznanitve z številnimi pravilniki, ki urejajo dolžnosti in pravice študentov do odgovorov na praktična vprašanja povezana z študijem: Kako in kdaj se prijaviti na izpit?, Kje bodo objavljeni izpitni roki? Kje pridobim več informacij o pravilih fakultete, o dogodkih na fakulteti? Na koga se lahko obrnem za vprašanja v zvezi s študijem?

V sklopu delavnice so bila študentom predstavljena zlata pravila knjižnice ter podane osnovne informacije o delovanju knjižnice in knjižničnega informacijskega sistema (Cobiss). Nadalje so študenti izvedeli več o možnostih in prednosti mednarodnih izmenjav v času študija, še posebej preko programa Erasmus.