petek, 5. februar 2010 Utrinki s sejma izobraževanja Informativa

V Famnitovi fotogaleriji objavljamo utrip z največjega sejma izobraževanja Informativa v Ljubljani, kjer se je pretekli konec tedna v okviru Univerze na Primorskem uspešno predstavil tudi Famnit.

Dijakom so informacije o študiju podajale neutrudne študentke in študent Sandra Hasić, Klementina Plut, Olga Kaljada, Aleksander Tosić, Danijela Domažet in diplomantka Katja Kalan. V petek so študij Biodivezitete in Sredozemskega kmetijstva predstavljali mag. Živa Fišer Pečnikar, dr. Irma Vuk Tomažič in asist. Matjaž Hladnik, v soboto pa je obiskovalcem največjo prevaro na finančnih trgih, Ponzijevo shemo, predstavil mag. Rado Pezdir. Dijakom in staršem sta bili na voljo tudi predstavnici referata oz. Službe za izobraževanje Nataša Vraneš in Tamara Puzić.

Foto: Aleksander Ježovnik in Olga Kaljada