sreda, 30. november 2016 Ustanovljen Center odličnosti InnoRenew CoE

V torek, 29. 11. 2016, je v polni dvorani Pokrajinskega muzeja Koper prišlo do podpisa Pogodbe o ustanovitvi Centra odličnosti InnoRenew CoE. Gre za prvi korak k uresničitvi ciljev evropskega projekta »Center odličnosti za raziskave in inovacije na področju obnovljivih materialov in zdravega bivanjskega okolja«, ki ga Univerza na Primorskem izvaja v sodelovanju s sedmimi slovenskimi partnerji in nemškim inštitutom Fraunhofer Institute for Wood Research.

Izčrpno poročilo včerajšnjega dogodka je objavljeno na univerzitetnem portalu UP BUDI.

Čestitke vsem sodelujočim, predvsem pa našim sodelavcem z Oddelka za aplikativno naravoslovje!

(Na fotografiji: projektni partnerji in gosti slovesnosnega podpisa pogodbe; spodaj: sodelavci z Oddelka za aplikativno naravoslovje)